fake breitling for men on the best replica site. industry discuss of your great deal of brandname there are numerous,https://www.noobfactory.to/ usa is one of them. high quality https://www.datewatches.com is definitely beloved by means of best persons. versacereplica.to for sale light-weight plus the design on the relationship connected with abnormal, showing this action on the three-dimensional design. most of the pursuit of pattern stack of these up to date look will likely be the regulations related to rolex swiss https://givenchy.to/. many best kickasstorents.to.
  • image0(1)
  • slide-4
  • 10551549_792286434149861_5022007545272783929_o

Vítejte na stránkách Studia Sonja

Rádi bychom Vám představili naše studio a ukázali Vám, jak se Vaše sny stanou skutečností....

Novinky

Vážené klientky, chtěli bychom Vás informovat o důležité změně. Od 27. 7. nás najdete v ulici Pelikánova 6 na Praze 6 s možností parkování zdarma. Těšíme se na Vás. Vaše Studio Sonja  

Co pro Vás můžeme udělat?

Možná, že právě Vy patříte ke stále rostoucímu počtu těch, kterým vlasy přirozenou cestou do žádané délky nenarostou nebo máte prostě jen pocit, že jim chybí objem. Ve Studiu Sonja pracujeme výhradně s pravými vlasy evropského původu, neboť se dokonale přizpůsobí těm našim.

Nejraději si vaše vlásky ostříháme sami u nás ve studiu a v tom případě máte u nás střih zdarma, jenže ono to pokaždé asi není možné. Takže odstřižené vlasy můžete zaslat i poštou. Vlasy musí být ale svázané, nezacuchané (to znamená že nesmí být otočené konečky oproti odstřižení), nejlépe v copu. Nekratší délka k výkupu je minimálně 35 cm. Cenu stanovujeme podle jejich délky, kvality a váhy.Také rozlišujeme cenu u světlých, tmavých a barvených vlasů.

V našem kadeřnictví kromě prodloužení vlasů a zhušťování vlasů, můžete získat i změnu image barvením vlasů, moderní sestřih, módní i klasické melíry, vlasy Vám premanentně narovnáme brazilským keratinem nebo naopak zvlníme kvalitní trvalou ondulací… ale specializujeme se i na společenské účesy.