• valkova-1024x384
  • slide-4
  • aaa

Vítejte na stránkách Studia Sonja

Rádi bychom Vám představili naše studio a ukázali Vám, jak se Vaše sny stanou skutečností....

Novinky

No Posts to show...

Co pro Vás můžeme udělat?

Možná, že právě Vy patříte ke stále rostoucímu počtu těch, kterým vlasy přirozenou cestou do žádané délky nenarostou nebo máte prostě jen pocit, že jim chybí objem. Ve Studiu Sonja pracujeme výhradně s pravými vlasy evropského původu, neboť se dokonale přizpůsobí těm našim.

Nejraději si vaše vlásky ostříháme sami u nás ve studiu a v tom případě máte u nás střih zdarma, jenže ono to pokaždé asi není možné. Takže odstřižené vlasy můžete zaslat i poštou. Vlasy musí být ale svázané, nezacuchané (to znamená že nesmí být otočené konečky oproti odstřižení), nejlépe v copu. Nekratší délka k výkupu je minimálně 35 cm. Cenu stanovujeme podle jejich délky, kvality a váhy.Také rozlišujeme cenu u světlých, tmavých a barvených vlasů.

V našem kadeřnictví kromě prodloužení vlasů a zhušťování vlasů, můžete získat i změnu image barvením vlasů, moderní sestřih, módní i klasické melíry, vlasy Vám premanentně narovnáme brazilským keratinem nebo naopak zvlníme kvalitní trvalou ondulací… ale specializujeme se i na společenské účesy.

Součástí našich služeb péče o vzhled doporučujeme návštěvu našeho solária. Opálený člověk vypadá vitálněji a atraktivněji. V našem soláriu Starflight se nejen opálíte, ale můžete i relaxovat při poslechu příjemné hudby. Bezpečnost opalování v našem studiu je zaručena pravidelnou výměnou trubic a odborným servisem.