O nás

admin no comments

Studio Sonja působí na trhu již od roku 1999 a nabízí kompletní kadeřnické služby. Naší specializaci je prodlužování a zhušťování vlasů metodou Bellargo a Magic Extend. Metody se dají kombinovat. Principem prodlužování vlasů je přidávání vlasových pramínků mezi prodlužované vlastní vlasy. Spojení je provedeno pomocí tenkého plastu, šetrně s ohledem na Vaše vlastní vlasy a nenápadně pro okolí. Prodloužené vlasy odrůstají díky pevnému spoji s Vašimi vlasy, a tak je nutné během několika měsíců vlasy uvolnit a znovu upevnit. Předělávku nebo tzv. obnovu doporučujeme v rozmezí 2-3 měsíců.

14980565_10202443655288649_2111330161337925894_n

Díky prodlužování vlasů a zhuštění vlasů od nás, tak můžete mít své vlasy delší a hustší, než jste si kdy dokázali představit. Svěřte se opravdovým profesionálům. Ve Studio Sonja máme v oboru prodlužování vlasů téměř 20 let praxe a stále sledujeme nové trendy a postupy.

Ve Studiu Sonja pracujeme výhradně s pravými vlasy evropského původu, které nejraději sami vykupujeme. Takže u nás také můžete svoje vlasy prodat. Při výkupu vlasů budete mít střih zdarma.

Při návštěvě našeho studia si můžete také nechat upravit svoje nehty modeláží nebo manikúrou nebo se můžete opálit v našem soláriu.

Nechte si splnit Vaše sny a navštivte nás, protože u nás se Vaše sny stanou skutečností.